Školenie vodičov s informovaním pri zmenách v pravidlách cestnej premávky

O službe

INSTRUCTOR ponúka vstupné aj pravidelné školenie vodičov s kompletnou organizačnou a evidenčnou agendou (sledovanie termínov, overovanie znalostí, certifikácia absolvovaných školení, prehľady o školeniach a pod.).

Spolu s INSTRUCTOROM získate nevyhnutnú odbornú garanciu školenia vodičov pre firmy, neobmedzenú lektorskú podporu, aktualizácie obsahu školení, informovanie v prípade zmien legislatívy a nonstop helpdesk pre správu školenia.

Obsah kurzu Školenie vodičov

Kurz je určený pre školenie vodičov referentov aj vodičov z povolania. Obsahuje stručný, zrozumiteľný a praktický výklad, súvisiacu legislatívu v aktuálnom znení, obrázky, animácie a iné interaktívne prvky zvyšujúce atraktivitu školenia. Presvedčiť sa môžete v našej demoverzii.

Súčasťou sprievodných služieb je aj informovanie užívateľov o zmenách v pravidlách cestnej premávky aj mimo opakovací termín školenia, a to formou e-mailovej správy, spolu s výkladom zmien.

kurz vodicov

Základné témy kurzu Školenie vodičov

Doklady pri vedení vozidla, lekárske prehliadky, povinnosti prevádzkovateľa vozidla a vodičov, pravidlá cestnej premávky, mikrospánok, nehody v číslach a pod.

Sylabus

Školenie vodičov je k dispozícii v slovenčine aj angličtine.

Ako objednať?

Kurz školenie vodičov si môžete objednať v rámci zvýhodneného balíčka zákonných školení. Podrobnosti o cenách nájdete v Cenníku.

Školenia môžete začať využívať ihneď po podpise jednoduchej zmluvy, ktorej návrh Vám radi zašleme i s cenovou ponukou na základe vašej žiadosti.