Prečo online školenia INSTRUCTOR?

Najlepšie riešenia sú jednoduché

INSTRUCTOR ponúka jednoduché, intuitívne a atraktívne prostredie elektronického vzdelávania nielen v oblasti zákonných školení. Pri online školení a aj jeho správe, si vystačíte len s prístupom na internet. Používanie INSTRUCTORA nevyžaduje žiadne špecifické znalosti ani zaškoľovanie. Výukové kurzy majú jednoduché ovládanie a prehľadný obsah, s radom interaktívnych prvkov.

Skúsenosti a garancia

INSTRUCTOR je prevádzkovaný od roku 2000 ako priekopnícky projekt v online školeniach z oblasti BOZP a OPP, a to nielen v SR. Dlhodobé skúsenosti so štátnym dozorom, nám napomáhajú služby neustále vyvíjať smerom k maximálnej ochrane zákazníkov, pred prípadnými postihmi. Počas doby poskytovania tejto služby, prešli klienti INSTRUCTORA stovkami kontrol, bez jediného postihu.

Profesionalita a zákaznícky prístup

K zákonným online školeniam je poskytovaná kompletná súvisiaca podpora (lektorský, aktualizačný a informačný servis, neobmedzené konzultácie) a technická podpora. Správcom a aj školeným zamestnancom, je k dispozícii nonstop helpdesk.

Nepretržitý vývoj a zlepšovanie

Viac ako 1 200 klientov a 250 000 absolvovaných kurzov ročne. To je poriadna porcia spätnej väzby. Snažíme sa poctivo vyhodnotiť každý doručený námet a neustále približovať služby predstavám našich zákazníkov.

Niečo navyše

V nadväznosti na zákonné školenia si klient môže za zvýhodnených podmienok objednať aj komplexný outsourcing celej agendy BOZP a OPP so zavedením príslušnej dokumentácie, poradenstvom a dohľadom nad pracoviskami, v rozsahu zákonných požiadaviek.

Ešte stále ste sa nerozhodli pre INSTRUCTORA? Vyskúšajte si naše kurzy v demoverzii a sami sa presvedčte, aké je naše užívateľské prostredie jednoduché a intuitívne.